- از مُردن نمیترسم اما نمردن چرا.
- "جای پاک شدن گناه ها کوچه و خیابونای پایین شهره"
- من با پلی لیستم شما همه // اصن من با هندزفریم شما همه
- چرا اینقدر حاشیه میری هااا؟ ریدن برات؟؟ برو سر اصل مطلب بابا حوصله نداریم
- و ما تفعلوا مِن خیرٍ یعلمهُ الله (هر چه از نیکی انجام دهید خداوند آن را میداند)
- برای "شروع" اول باید بتونی تمومش کنی اصلا میدونی بنظرم باید یه دادگاه تشکیل بدی و همه ی فکرای زمینی به خط کنی و حکم اعدامشون رو یکی یکی صادر کنی: اعدام همون فکرایی که یه گوشه، دور از دسترس، بی صدا آرام گرفتن و منتظرن روحتو از جسمت کِش برن همونایی که میخوان تو گرمای نور خورشید رو حس نکنی، همونایی که میخوان حس لذت دیدنِ چراغای روشن شده ی دم غروب شهر رو ازت بگیرن. نباید به اونا این اجازه رو بدی، اوکی؟!
- اسمشم "مریم" نیست تا آهنگ "مریم - طاهر قریشی" رو براش بفرستم. الکی مثلا O_o
- ببین منو آهااا خوبه حالا چشاتو ببند سال بعد همین موقع دیگه چیزی ازش نمونده کمرشو شکستی: باشه ولی وقتی چشامو میبندم با خودم میگم چرا خدا هیچوقت نمیخواد یهو حال همه خوب بشه؟ چرا یهو نخواست سلسله یِ این طلوع هایِ کلاشینکفی رو قطع کنه؟
- خیره شدن به آینده ای تار و نامعلوم بهتر از زیر و رو کردن گذشته ای گذشته است.
- خیلی وقته به اون 13 دلیل چیزی اضافه نشده کم کم باید آستینا رو بالا بزنم یه دلیل دیگه اضافه کنم بهش: دهمین
- بهش میگم من از روشنایی فراریم همیشه تو اتاقم چراغ خاموشه و چشام با کتاب سه انگشت فاصله داره میگه: بیاا خدایی فقط یه سیگار کم داری تا . :|
- چن وقته شبا تا ساعت چهار و اینا خوابم نمیبره حتی روزایی که طول روز هم خسته شده باشم! تصمیم گرفتم که سعی کنم از این ساعت استفاده کنم.
+ ابرها ایز کامینگ!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سه ثانيه سکوت نی نی سایت Eva میلاد رحمتی طولارود نمایندگی فروش چسب و سایر محصولات 404 دانلود خلاصه کتاب گورکن آبي