- از مُردن نمیترسم اما نمردن چرا.
- "جای پاک شدن گناه ها کوچه و خیابونای پایین شهره"
- من با پلی لیستم شما همه // اصن من با هندزفریم شما همه
- چرا اینقدر حاشیه میری هااا؟ ریدن برات؟؟ برو سر اصل مطلب بابا حوصله نداریم
- و ما تفعلوا مِن خیرٍ یعلمهُ الله (هر چه از نیکی انجام دهید خداوند آن را میداند)
- برای "شروع" اول باید بتونی تمومش کنی اصلا میدونی بنظرم باید یه دادگاه تشکیل بدی و همه ی فکرای زمینی به خط کنی و حکم اعدامشون رو یکی یکی صادر کنی: اعدام همون فکرایی که یه گوشه، دور از دسترس، بی صدا آرام گرفتن و منتظرن روحتو از جسمت کِش برن همونایی که میخوان تو گرمای نور خورشید رو حس نکنی، همونایی که میخوان حس لذت دیدنِ چراغای روشن شده ی دم غروب شهر رو ازت بگیرن. نباید به اونا این اجازه رو بدی، اوکی؟!
- اسمشم "مریم" نیست تا آهنگ "مریم - طاهر قریشی" رو براش بفرستم. الکی مثلا O_o
- ببین منو آهااا خوبه حالا چشاتو ببند سال بعد همین موقع دیگه چیزی ازش نمونده کمرشو شکستی: باشه ولی وقتی چشامو میبندم با خودم میگم چرا خدا هیچوقت نمیخواد یهو حال همه خوب بشه؟ چرا یهو نخواست سلسله یِ این طلوع هایِ کلاشینکفی رو قطع کنه؟
- خیره شدن به آینده ای تار و نامعلوم بهتر از زیر و رو کردن گذشته ای گذشته است.
- خیلی وقته به اون 13 دلیل چیزی اضافه نشده کم کم باید آستینا رو بالا بزنم یه دلیل دیگه اضافه کنم بهش: دهمین
- بهش میگم من از روشنایی فراریم همیشه تو اتاقم چراغ خاموشه و چشام با کتاب سه انگشت فاصله داره میگه: بیاا خدایی فقط یه سیگار کم داری تا . :|
- چن وقته شبا تا ساعت چهار و اینا خوابم نمیبره حتی روزایی که طول روز هم خسته شده باشم! تصمیم گرفتم که سعی کنم از این ساعت استفاده کنم.
+ ابرها ایز کامینگ!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه چاپ سیلک Ricky مشاوره و روانشناسی سراي غزل تاسیسات شیرآلات و اتصالات Harfedelam سئو و بهینه سازی LOwmik Ryan عنوان : دانشنامه باستان شناسی ایران